Het verhaal gaat

Het verhaal gaat……

De gespreksgroep rond de boeken van ds. Nico ter Linden ‘Het verhaal gaat ……’ gaat ook in het seizoen 2020 - 2021 enthousiast verder. We zijn een groep van mensen met verschillende achtergronden, sommigen protestant, anderen katholiek, sommigen komen weinig in de kerk, anderen vaak.  
We lezen deel 6: de verhalen van Lucas en Johannes. Per keer worden er twee hoofdstukken vooraf thuis gelezen, om de beurt vatten we een hoofdstuk samen en bespreken dat met elkaar.
Iedereen is van harte welkom. Vindt u het boeiend en inspirerend om met anderen in gesprek te zijn over zaken die ons geloof raken: doe dan mee! Natuurlijk mag u ook geheel vrijblijvend een keer komen kennismaken om te zien of deze gespreksgroep iets voor u is.
 

Door:       da. Janneke Ruijs
Plaats:    Serre
Datum:    start 25 augustus 2020, vervolgens elke laatste dinsdag van de maand
Lezen:     per keer doorgaans twee hoofdstukken, voor de bijeenkomst in augustus: hoofdstuk 39 & 40
Tijd:        13.00-15.00 uur

Contact

Heeft u een vraag of een opmerking? Stuur ons een bericht en we helpen u graag.
Neem contact op