Samen lunchen

Van harte nodigen wij u uit !
Elke eerste woensdag van de maand staan weer twee gastvrouwen / -heren klaar met koffie en thee om u welkom te
heten. Midden in de week een moment om elkaar te ontmoeten en samen de lunch te gebruiken.
Vanaf 11.15 uur bent u welkom in de Serre en om 12.00 uur gaan we aan tafel. Rond 13.00 uur gaan we weer naar
huis.
Een bijdrage van 3,00 als tegemoetkoming in de kosten wordt op prijs gesteld.
Graag drie dagen vr de betreffende woensdag opgeven bij n van de gastvrouwen van die dag of gewoon in n
keer voor alle woensdagen.
Voor vervoer kan gezorgd worden en heeft u een dieet, bij opgave niet vergeten te vermelden.
8 januari 20       Carmen Jansen     6776002, carmen.jansen@kpnmail.nl
      Lenie Bakker       3971982, bakker-vanast@hotmail.nl
5 februari 20     Jenny van der Linden3972713, j.linden28@chello.nl <mailto:j.linden28@chello.nl>
      Anke de Coole       3975367, amdecoolefeenstra@kpnplanet.nl
4 maart 20       Iedje Verweij       3971355, iedje.verweij@upcmail.nl
      Maartje Rutten       3582739, Rutten2@hotmail.com <mailto:Rutten2@hotmail.com>
1 april 20           Maria Teerink       3971821
                         Wilma den Hertog 06-39083029 wilma_den_hertog@hotmail.com
6 mei 20           Margreet Breukelman3977359
                                                                margreetbreukelman@t-mobilethuis.nl
<mailto:margreetbreukelman@t-mobilethuis.nl359>
                           Niko Raaphorst      3977359 nikoraaphorst@t-mobilethuis.nl
3 juni 20            Gerie van der Land 06-52088952 
                         gerievanderland.zijderveld@hotmail.com   
                           Monica Moll        06-12445013, m.moll@kpnmail.nl
1 juli 20              Janny Meerstadt      janny.meerstadt@gmail.com
                        Jacqueline van Hoorn3581150, jacqueline.vanhoorn@hetnet.nl
5 augustus 20    Jannie Bakker         3973644, bakcal62@planet.nl <mailto:bakcal62@planet.nl>
                          Mirjam Veenstra       3976807, veenstramirjam@hotmail.com
<mailto:veenstramirjam@hotmail.com>

protestantse gemeente te groesbeek