Samen de veertigdagentijd beginnen

 Sobere maaltijd 2021

samen de 40-dagentijd beginnen

Op  woensdag 17 februari 2021 begint de voorbereidingstijd voor het Paasfeest. Het zijn weken van inkeer, bezinning en soberheid. Een periode van stilstaan bij het leven en vragen stellen: Wie ben ik? Hoe leef ik? Wie ben ik voor de ander? Wie is de Ander voor mij?

Op deze woensdag is er ‘s avonds een sobere maaltijd van soep en brood in de Serre. Tijdens de maaltijd kunnen we met elkaar van gedachten wisselen over wat deze tijd van soberheid en bezinning op weg naar Pasen voor ons betekent. De maaltijd begint om 17.30 uur zodat wie wil ’s avonds de aswoensdagviering bij kan wonen in de katholieke kerk.

Iedereen is welkom. Er zijn geen kosten aan verbonden.

 

Plaats:           De Serre
Datum:           woensdag 17 februari 2021
Tijd:                17.30 -19.00 uur

 

Contact

Heeft u een vraag of een opmerking? Stuur ons een bericht en we helpen u graag.
Neem contact op