Bijeenkomst bewoners Pluryn

Bijzonder bijeenkomsten

Twee keer per jaar komen we bij elkaar om elkaar te ontmoeten en van gedachten met elkaar te wisselen over geloofsonderwerpen en over de invulling van een kerkdienst die we samen organiseren met Janneke onze domina. We zijn met een klein groepje, maar iedereen vindt het fijn om elkaar te ontmoeten. Afgelopen voorjaar kon de dienst met Janneke helaas niet doorgaan vanwege corona, maar we hopen volgend jaar wel en we hopen dan natuurlijk weer op de medewerking van het koor De Wielewaal. We vinden het belangrijk om de bewoners van Pluryn een structurele plaats in onze kerkgemeenschap te kunnen blijven geven.

Plaats:           De Serre
Tijd:               zondag 18 oktober 2020 Bijeenkomst na de kerk
                     zondag 21 maart 2021 Bijeenkomst na de kerk

Contact

Heeft u een vraag of een opmerking? Stuur ons een bericht en we helpen u graag.
Neem contact op